W naszej firmie przykładamy wielką wagę do oryginalnych, naturalnych oraz regionalnych produktów. Dlatego do naszego sklepu wprowadziliśmy nowe, niepowtarzalne i bardzo wyjątkowe pozycje! Poza naczyniami ceramicznymi handmade, znajdziecie u nas teraz lokalny miód, rękodzieło szydelnicze, rzemieślniczą kawę oraz nową serię kubków z motywami kwiatowymi.

Cel: promocja regionu

Dla Silesia-Craft regionalne produkty mają ogromne znacznie. Od początku działalności oferowaliśmy naczynia ceramiczne ręcznie robione z fabryki w Bolesławcu oraz kryształowe cuda z Huty Szkła Julia. Po kilku miesiącach naszej działalności zauważyliśmy, jak wielką wagę dla naszych odbiorców mają przedmioty i wyroby regionalne, wykonane ręcznie, z pasją i sercem. Dlatego też postawiliśmy na poszerzenie oferty produktowej o nowe perełki z naszego regionu, nie pozostając już jedynie przy naczyniach!


Pyszny miód

Do oferty wprowadziliśmy lokalny miód z pogórza Izerskiego. Słoiki ze wspaniałym złotym miodem dostarczane są do nas z Pasieki Magdalena. Idealnie komponują się z napojami i potrawami serwowanymi w naszych naczyniach ceramicznych handmade!


Rzemieślnicza kawa

Jeśli rozmawiamy o konsumowaniu to z nieopisaną przyjemnością podzielimy się informacją o dołączeniu do naszej oferty rzemieślniczej kawy Laboranta, która jest wypalana u podnóża Karkonoszy. Jej nazwa nawiązuje do pierwszych osadników regionu Karkonoszy zwanych Laborantami. Kawa wypalana jest w Karkonoskiej Palarni Kawy, a na jej opakowaniu znajdziemy logo z zielarzem Laborantem i panoramę Karkonoszy z opisem wszystkich szczytów. Dodatkowo, dla podkreślenia regionalności, na opakowaniu znajdziemy specjalną pieczęć, będącą lokalnym sposobem lakowania produktów już od setek lat.


Jeszcze więcej rękodzieła

Na bieżąco rozwijamy kooperację z lokalnymi artystami. Jednym z owoców takiej współpracy jest nowa kolekcja rękodzieła szedliniczego od ART FORM, którą już teraz można podziwiać na stronach naszego sklepu.


Czas na własną markę

Od samego początku naszej działalności zamierzaliśmy stworzyć nasz własny produkt firmowy. Dla tego celu zamierzaliśmy znaleźć osobę, która zajęłaby się przygotowaniem grafiki dla naszych produktów. I w tym momencie oczywiście nie mogło być inaczej – znowu postawiliśmy na najlepszą i lokalną jakość! Do naszego zespołu (Sylwia Kowalska i Adam Korgul) dołączyła miejscowa artystka Ewelina Lichman.
Dzięki tej kooperacji do sprzedaży wprowadziliśmy kubki sygnowane naszym logo Silesia-Craft, jak również rozwinęliśmy wspólnie pomysł na stworzenie grafiki z charakterystycznymi miejscami naszej okolicy. Tak właśnie narodziła się najnowsza seria „Korona Regionu”, która prezentuje perły z naszych okolic, czyli Gór Izerskich. Na kubkach można znaleźć grafiki prezentujące np. Zamek Czocha, Zamek Gryf z Proszówce oraz fontannę w Gryfowie Śląskim.
Nie poprzestaliśmy na tym! Równolegle do oferty dołączyliśmy nowe kubki z motywami kwiatowymi.


Atrakcyjne dodatki idealne na prezent

Wierzymy, że dzięki naszym staraniom wiele osób odnajdzie na łamach naszego sklepu interesujące produkty lokalne. Naczynia ceramiczne handmade, lokalna kawa, miód, a także kubki naszego autorstwa to wspaniałe pomysły na prezent, jak też ciekawe dodatki do domu i dla naszych rodzin.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online!