Zamiłowanie do piękna, oryginalności oraz funkcjonalności – to zdecydowanie cechy prawdziwej i przygotowanej z niebywałą starannością ceramiki oraz wyrobów ze szkła. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert i znaleźć eksponaty autentyczne i niepowtarzalne? Z pomocą przychodzą wyroby ceramiczne Bolesławiec i z Huty szkła Julia!

Otoczeni na co dzień użytkowymi eksponatami o niebywałym charakterze wiemy, że z całą pewnością można darzyć je prawdziwą miłością. Ceramika, którą oferujemy to oryginalne wyroby ceramiczne Bolesławiec i z Huty szkła Julia. Nasi odbiorcy cenią sobie niepowtarzalność i oryginalność oferowanych przez nas kieliszków kryształowych do wody, szampana, kolorowych szklanek, dzbanków na napoje gorące bądź zimne, ceramicznych filiżanek z podstawką, kubków, świec w krysztale, a także talerzy, waz, maselnic oraz eksponatów ceramiki artystycznej i wielu innych!


Wyroby z duszą i o doskonałej użytkowości

Selekcjonując naszą ofertę, skupiliśmy się na odnalezieniu pięknych i funkcjonalnych naczyń i ozdób. Na rynku znajdziemy coraz więcej podróbek, czyli wyrobów imitujących kryształ, bądź wytwarzanych wyłącznie maszynowo, hurtowo, albo po prostu nietrwałych! Zakup autentycznych wyrobów ceramicznych i szklanych nie tylko wspiera lokalny biznes, daje pracę rzemieślnikom, ale także jest dowodem uznania dla ich talentu, pracy i doświadczenia. Pamiętajmy, że zakup z zaufanych źródeł pozwala potwierdzić historię ceramicznych naczyń oraz ich użytkowość.O ile w przypadku świecznika mówimy wyłącznie o funkcji reprezentacyjnej, o tyle jeśli chodzi o naczynia, to zdecydowanie chcemy mieć możliwość ich użytkowania przez lata! W naszym sklepie znaleźć można wyroby ceramiczne Bolesławiec i z Huty szkła Julia -ręcznie formowane i zdobione, do których produkcji zaangażowani byli prawdziwi specjaliści, a w ich okazałości ujrzeć można prawdziwe użytkowe dzieło sztuki. Potwierdzeniem oryginalności produktów jest także zapewnienie producenta o jego cechach fizycznych i trwałości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby na stronie naszego sklepu zaprezentować wszystkie wyroby najdokładniej, jak to możliwe.Kieliszki, wazy, talerze i inne opatrzone są dokładnymi fotografiami, a także opisami. Dzięki kamionce oraz odpowiedniemu sposobowi obróbki tego materiału, oferowane przez nas autentyczne wyroby z fabryki ceramiki w Bolesławcu są wyjątkowo trwałe i odporne na wysokie temperatury. Oznacza to pewność użytkowania, bez obaw o pęknięcie naczyń. Dodatkowo, wyroby te mogą być nawet zmywane w zmywarce do naczyń oraz stosowane w piekarnikach! Gwarantujemy certyfikat autentyczności, który potwierdza zakup autentycznej, ręcznie formowanej i zdobionej ceramiki z Bolesławca. Oznacza to pewność zakupu oraz potwierdza fakt, że naczynia powstały ręcznie, według tradycyjnych receptur i bez użycia chemikaliów. Co więcej, każde z nich jest sygnowane nazwiskiem artysty, który zaprojektował zdobienia. Pragniesz oryginalności? Postaw na unikatową pod względem kształtu, kolorystyki i wzoru zdobień ceramikę! Pragniesz otoczyć się prawdziwym kryształem z charakterem? Sprawdź ofertę naszych wyrobów sygnowanych znakiem markowym Huty Julia!

Wyroby ceramiczne Bolesławiec i z Huty szkła Julia - zamiłowanie do lokalnej tradycji

W naszym sklepie znajdują się oryginalne wyroby, które wykonywane są przez polskich rzemieślników z regionu Jeleniej Góry i Bolesławca. Znajdują się tam wyroby ceramiczne Bolesławiec i z Huty szkła Julia, ale nie tylko! Wspierając lokalny biznes oraz dbając o lokalną tradycję, staramy się wypromować wyroby z ceramiki i kryształu na całą Polskę! Dzięki naszemu sklepowi internetowemu, wyroby można zakupić z dowolnego miejsca i bez potrzeby wychodzenia z domu. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem filiżanek, świeczników, dzbanków i innych zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w miejscowości Proszówka 9C, przy drodze nr 361 (trasa w kierunku Świeradowa Zdroju oraz Szklarskiej Poręby).