• O nas

Sprzedaż

Sklep internetowy Silesia-Craft.pl
ofiaruje sprzedaż  wysyłkową wyrobów ręcznie formowanych i zdobionych  z kamionki i porcelany, od  producentów z Bolesławca i okolic. Zajmujących się produkcją wyrobów w stylu tradycyjnym   i nowoczesnym. Kamionka, z której jest wykonywana ceramika  oraz sposób obróbki materiału sprawiają, że naczynia ceramiczne,  są niezwykle trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego świetnie sprawdzają się w kontakcie z gorącymi potrawami. Dodatkowo wyroby mogą być myte w zmywarce. 


Realizacja wysyłek

Dokładamy wszelkich starań w celu realizacji każdego zamówienia. Wyroby wchodzące w skład zamówienia są specjalnie zabezpieczane tekturą , folią polietylenową  , w celu uniknięcia uszkodzeń, pakowane i wysyłane do klienta. W zależności od upodobań ma on możliwość wyboru doręczyciela. Cena wysyłki uzależniona jest od cen wybranego doręczyciela, wagi przeyłki i sposobu płatności.

Kontakt

Wszyscy nasi klienci mogą korzystać z nieograniczonego kontaktu poprzez email lub telefon w kwestiach dotyczących zamówień w naszym sklepie.


linfo@silesia-craft.
(+48) 789051223

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny